AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Αποθήκης

Μ. Παπαπέτρου Λτδ: Ζητείται Λειτουργός Αποθήκης – Λευκωσία

Η εταιρία Μ. Παπαπέτρου Λτδ ζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση Λειτουργού Αποθήκης για την αποθήκη της εταιρίας στην βιομηχανική περιοχή Δαλίου, Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή, τακτοποίηση, αποθήκευση εμπορευμάτων, οργάνωση και ομαλή λειτουργία της αποθήκης.
  • Ετοιμασία παραγγελιών.
  • Διανομή προϊόντων.
  • Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων και με τη χρήση μηχανημάτων και ειδικά με “Reach Τruck”.

Προσόντα:

  • Απαραίτητη η γνώση Ελληνική γλώσσας.
  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Γνώση χρήσης περονοφόρου ανυψωτικού οχήματος (Reach Τruck) για ύψος άνω των 7 μέτρων, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.