AD 8 code

Ζητούνται Βοηθοί Φαρμακείου

Lapieto Ltd: Ζητούνται Βοηθοί Φαρμακείου – Λεμεσός και Λευκωσία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Ικανότητα προώθησης προϊόντων
  • Σοβαρότητα, υπευθυνότητα και αξιοπιστία στην εκτέλεση καθηκόντων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας
  • Δίπλωμα βοηθού φαρμακείου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Απαραίτητη εμπειρία σε παρόμοια θέση – θα αξιολογηθούν μόνο βιογραφικά με εμπειρία

Καθήκοντα

  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Προώθηση προϊόντων
  • Διατήρηση καθαριότητας χώρου
  • Διατήρηση ομαλής λειτουργίας φαρμακείου

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού και Ταμείου Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: careers@lapieto.com αναφέροντας τον τίτλο της θέσης (Βοηθός Φαρμακείου – “Πόλη” – anergosjobs.com) στο θέμα του email.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.