AD 8 code

Ζητείται Νυκτερινός Φύλακας σε Φοιτητικές Εστίες

Rotos: Ζητείται Νυκτερινός Φύλακας σε Φοιτητικές Εστίες – Λευκωσία

Ο όμιλος εταιρειών ROTOS επιθυμεί να προσλάβει Νυχτερινό Φύλακα/Security Officer για πλήρη και μόνιμη απασχόληση για τα έργα Φοιτητικών Εστιών στη Λευκωσία.

Ο συγκεκριμένος ρόλος επιδιώκει την προστασία των φοιτητών που μένουν στις φοιτητικές εστίες και την ομαλή λειτουργία των κτηριακών εγκαταστάσεων κατά τη διάρκεια της νύχτας.

Καθήκοντα:

  • Φύλαξη και προστασία των φοιτητικών εστιών από βανδαλισμό, κλοπή ή άλλη παράνομη δραστηριότητα.
  • Βοήθεια και παροχή ασφάλειας στους διαμένοντες φοιτητές.
  • Διαφύλαξη τήρησης των μέτρων Ασφάλειας και Υγείας.
  • Πρόλυψη και ανταπόκριση τυχόν ατυχημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Βασική γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Ικανότητα για εργασία κάτω υπό πίεση.
  • Να διατηρεί καλές σχέσεις και συχνή επικοινωνία με τους φοιτητές για τη σωστή και άμεση επίλυση κάθε προβλήματος.
  • Ομαδικό και ευχάριστο πνεύμα στην εργασία.

Παροχές:

  • Μόνιμη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • 13ος μισθός
  • Στολή
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο: careers@rotosgroup.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”