AD 8 code

Manpower Cyprus: Θέσεις Εργασίας

Manpower Cyprus: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Ανειδίκευτοι/ες Εργάτες/τριες Εργοταξίου

Η Manpower Cyprus, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας που δραστηριοποιείται στον τομέα της Ανανεώσιμης Ενέργειας, ζητά να προσλάβει άμεσα άτομα για ορισμένο χρονικό διάστημα στην θέση του/της Ανειδίκευτου/ης Εργάτη/τριας Εργοταξίου στην Λευκωσία.

Μισθός:

  • 1000 – 1200 ευρώ μικτά μηνιαίως αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Καθήκοντα:

  • Διεκπεραίωση εργασιών στον χώρο του πελάτη
  • Εργασία σε ανοικτό χώρο Εργοταξίου / Πάρκου Φωτοβολταϊκών
  • Βοήθεια σε τεχνίτες

Προσόντα:

  • Γνώση της Ελληνικής γλώσσας (προφορικής)
  • Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης/τεχνικής σχολής
  • Υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα

Ημέρες / Ώρες Εργασίας:

  • Δευτέρα – Παρασκευή / 07:00-16:00

Οι υπερωρίες θα αμείβονται επιπλέον

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@manpower.com.cy αναφέροντας τον τίτλο “worker” ή να καλέσουν στο 22710000 και να αφήσουν τα στοιχεία τους για να επικοινωνήσουμε μαζί τους.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.