AD 8 code

Φαρμακεία Παπαέλληνα Λτδ: Θέση Εργασίας

Φαρμακεία Παπαέλληνα Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Φαρμακοποιός

Η Εταιρεία «Φαρμακεία Παπαέλληνα Λτδ» ζητά Φαρμακοποιό με άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος στην Κυπριακή Δημοκρατία για εργασία σε φαρμακείο στην επαρχία Λεμεσού.

Απαραίτητα Προσόντα

– Πτυχίο Φαρμακευτικής

– Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

– Πολύ καλή γνώση Η/Υ.

– Ευχάριστη προσωπικότητα με ευφράδεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας.

– Ακεραιότητα χαρακτήρα, επαγγελματισμός, ικανότητα οργάνωσης.

– Προηγούμενη πείρα στο συγκεκριμένο τομέα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα

– Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή συμβουλών.

– Εξυπηρέτηση πελατών με το σύστημα του Γεσυ.

– Υπεύθυνος/νή γενικά για την ομαλή λειτουργία του Φαρμακείου.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους σημείωμα στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού, στην ηλεκτρονική διεύθυνση vacancies@papaellinas.comμε τίτλο:”Φαρμακοποιός – ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα είναι άκρως εμπιστευτικές.