AD 8 code

Diplomat Distributors Cyprus Ltd: Θέση Εργασίας

Diplomat Distributors Cyprus Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Warehouse Picker

Η εταιρεία Diplomat Distributors Cyprus Ltd  ζητά να εργοδοτήσει Picker στη Βιομηχανική περιοχή Καλού Χωριού Λάρνακας:

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία παραγγελιών (επιλογή και διαχωρισμός προϊόντων, προετοιμασία παραγγελίας) και μετακίνηση στην περιοχή φόρτωσης
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος και αναφορά για το αντίθετο
  • Εντοπισμός κατεστραμμένων προϊόντων και τη συλλογή τους στο αναγκαίο μέρος
  • Τοποθέτηση επιστροφών πίσω στις θέσεις συλλογής
  • Σωστή χρήση εξοπλισμού συλλογής παραγγελιών
  • Εκκαθάριση συλλογής κάδων από κενά κουτιά
  • Τήρηση κανονισμών ασφάλειας και υγείας της εταιρείας
  • Εκτέλεση για ότι άλλο του/της ζητηθεί από τον προϊστάμενο σε σχέση με τη φύση της εργασίας