AD 8 code

George Petrou Ltd: Θέση Εργασίας

George Petrou Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα/ Αμμόχωστος

Ιατρικός Επισκέπτης

Η εταιρεία George Petrou Ltd ενδιαφέρεται να προσλάβει Ιατρικό Επισκέπτη για τις επαρχίες Λάρνακας και Αμμοχώστου

Βασικά Καθήκοντα:

  • Προώθηση (επιστημονική ενημέρωση) για φαρμακευτικά και παραφαρμακευτικά προϊόντα σε επαγγελματίες υγείας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πανεπιστημιακό πτυχίο (κατά προτίμηση πτυχίο Φαρμακευτικής, Βιολογίας, Μικροβιολογίας, Χημείας, Ιατρικού Επισκέπτη ή άλλο συναφές).
  • Πολύ καλή γνώση Eλληνικής και Aγγλικής γλώσσας.
  • Άδεια οδηγού.
  • Οργανωτικές ικανότητες και ανάπτυξη πρωτοβουλίας, ευχάριστη προσωπικότητα, ευφράδεια λόγου.