AD 8 code

Sasco Impex Ltd: Θέση Εργασίας

Sasco Impex Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Εξωτερικοί Περιοδεύων Πωλητές/ τριες

Η Εταιρεία Sasco impex ltd Παραγωγοί , εισαγωγείς & Διανομείς προϊόντων συσκευασίας ευρείας κατανάλωσης δραστηριοποιείτε με πωλήσεις προϊόντων σε ένα ευρύ φάσμα πελατολόγιου όπως ξενοδοχεία , Βιομηχανίες , συσκευαστήρια ,  αρτοποιεία, κρεοπωλεία fast Food κτλ

Ζητούνται άτομα για άμεση εργοδότηση με σχετική εμπειρία στης πωλήσεις για ανάπτυξη πελατολογίου .

Εάν κατατάσσετε τον εαυτό σας ως Σοβαρό άτομο  με ηλικιακή ωριμότητα και υπευθυνότητα και οι πωλήσεις είναι το πλεονέκτημα σας , και το ταλέντο σας , εδώ έχετε θέση και πλεονέκτημα να εργαστείτε σε μια από τις πιο παραγωγικές κατηγορίες του εμπορίου ως επαγγελματίας πωλητής

Απαραίτητα προσόντα:

  •  Απόφοιτος Λυκείου
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ευφράδεια λόγου
  •  Διακίνηση εύκολα σε άλλες πόλης

Συνθήκες εργασίας:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο ωφελημάτων εκπαίδευση Προοπτικές ανέλιξης Και πολλά άλλα

ΑρμοδιότητεςΔιαχείριση & ανάπτυξη πελατολογίου

Για προσωπική συνέντευξη παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο info@sasco.eu.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”