AD 8 code

Ζητείται Καθαριστής/ Καθαρίστρια

FFH Farmer’s Fresh & Healthy Products Ltd: Ζητείται Καθαριστής/ Καθαρίστρια – Λάρνακα

Η εταιρεία FFH Farmer’s Fresh & Healthy Products Ltd ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση:

Καθαρίστρια/Καθαριστή για εργασία μερικής απασχόλησης στην Βιομηχανική περιοχή της Αραδίππου.

Ημέρες Εργασίας

  • Τριήμερη εργασία

Ωράριο Εργασίας

  • Μεταξύ 16:00-20:00

Καθήκοντα

  • Καθορισμός χώρων που θα υποδειχθούν,σκούπισμα,σφουγγάρισμα,μάζεμα σκουπιδιών,απολύμανση χώρων υγιεινής

Απαραίτητα προσόντα

  • Να είναι τυπική-ός,σοβαρή-ός και καθαρή-ός στη δουλειά της/του

Για αιτήσεις παρακαλώ όπως αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα στο email info@farmersfresh.eu  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή επικοινωνήστε στο τηλ 24203590