AD 8 code

Ζητείται Πωλήτρια / Πωλητής

MY FLAVOURS NUTS AND MORE: Ζητείται Πωλήτρια / Πωλητής – Λεμεσός

Ζητείται Πωλήτρια / Πωλητής για κατάστημα λιανικής πώλησης ξηρών καρπών και άλλων ειδών, όπως και ετοιμασία καφέ, φρέσκων χυμών

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Συμμετοχή στην οργάνωση, λειτουργία και καθαριότητα του καταστήματος
  • Διαχείριση και οργάνωση του ταμείου και του αποθεματικού προϊόντων

Προσόντα

  • Ικανότητα στις πωλήσεις
  • Εμπειρία στη προετοιμασία και παρασκευή ροφημάτων όπως καφέδων και φρέσκων χυμών
  • Ευγένεια
  • Υπευθυνότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ελληνικά / Αγγλικά
  • Γνώση Ρώσικης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρουμε

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Εργασία με βάρδιες

Δευτέρα με Κυριακή – Ωράριο καταστήματος 0800 πμ – 0900 μμ

Για επικοινωνία και πληροφορίες στο mpa.lobelia@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”