AD 8 code

Mothercare: Θέσεις Εργασίας

Mothercare: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Το κατάστημα Mothercare επιθυμεί να εντάξει νέα μέλη στην δυναμική του ομάδα:

Πωλητές / Πωλήτριες –  σε Λεμεσό

Αρμοδιότητες

  • Λειτουργία ταμείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τοποθέτηση και παρουσίαση εμπορευμάτων στο κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Τουλάχιστον 1-2 χρόνια εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Απολαβές και Ωφελήματα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων και 13ος μισθός.

Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@cymar.co   με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.