AD 8 code

Anosis Ltd: Θέσεις Εργασίας

Anosis Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λάρνακα

Η εταιρία ANOSIS LTD, με έδρα την Λάρνακα, Βιοτεχνική Περιοχή Ορμήδειας, η οποία ασχολείται με την παραγωγή και μεταπώληση προιόντων χάρτου και αναλώσιμων ειδών γραφείου ζητά να προσλάβει άμεσα το ακόλουθο προσωπικό για τις πιο κάτω 2 θέσεις:

1.Τμήμα Πωλήσεως: Sales Manager

Βασικά Καθήκοντα

•Οργάνωση Πωλήσεων / Πλάνο / Σχεδιασμός

•Διαχείριση προσωπικού

• Εξυπηρέτηση πελατών

•Επίτευξη στόχων

Προσόντα

•Απόφοιτος Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Marketing ή Human Resources

•Εργασιακή πείρα σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών

•Οργανωτικές, μεθοδικές και διαχειριστικές ικανότητες

•Εξαιρετική γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών καθώς επίσης και των Microsoft Word, Excel, Outlook

•Καλή γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (Γραπτής και Προφορικής)

•Ευχάριστη και ευγενική προσωπικότητα

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών, bonus.

5νθημερη εργασία

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην πιο κάτω ηλεκτρονική διεύθυνση: dh@anosis.net  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

2.Τμήμα Πωλήσεως: Πωλητής

•Προώθηση και πώληση νέων και υφιστάμενων προϊόντων της εταιρείας Παγκύπρια

•Εξυπηρέτηση πελατών

Προσόντα

•Προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων τουλάχιστον 2 ετών

•Καλή γνώση των Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (Γραπτής και Προφορικής)

•Ευχάριστη και ευγενική προσωπικότητα .

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην πιο κάτω ηλεκτρονική διεύθυνση: dh@anosis.net  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

ANOSIS LIMITED

Βιοτεχνική Περιοχή Ορμήδειας 7530

Τηλ. 24828246