AD 8 code

Medilink Pharmaceuticals Ltd: Θέση Εργασίας

Medilink Pharmaceuticals Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η Φαρμακευτική Εταιρεία Medilink Pharmaceuticals Ltd ζητά για άμεση πρόσληψη:

Ιατρικό Επισκέπτη

Καθήκοντα:

•Προώθηση Προϊόντων της Εταιρείας σε ιατρούς, κλινικές και ιατρικά κέντρα.

Προσόντα:

•Πανεπιστημιακό δίπλωμα κατά προτίμηση σε έναν απο τους ακόλουθους κλάδους: φαρμακευτική, βιολογία ή χημεία

•Πολύ καλή γνώση και χρήση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

•Ευχάριστη προσωπικότητα και δεξιότητες επικοινωνίες

•Αυτο-οργάνωση, αναλυτική ικανότητα και ενεργητικότητα

•Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Οι ενδιαφερόμενοι/ες πρέπει να έχουν βάση τη Λευκωσία και θα καλύπτουν όλη την Κύπρο.

Να αποσταλεί πλήρες βιογραφικό σημείωμα ηλεκτρονικά προς : c.eleftheriou@medilink.com.cy

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”