AD 8 code

Σύνδεσμος για Άτομα με Αυτισμό Κύπρου: Θέση Εργασίας

Σύνδεσμος για Άτομα με Αυτισμό Κύπρου: Ζητείται Μαγείρισσα/ Καθαρίστρια – Λεμεσός

Προκήρυξη κενών θέσεων για Μαγείρισσα/Καθαρίστρια

Γίνεται δεκτή η υποβολή αιτήσεων για Μαγείρισσα/Καθαρίστρια για πλήρη απασχόληση για το νέο Κέντρο Παρέμβασης Ενηλίκων Λεμεσού.
Απαιτούμενα Προσόντα:
  1. Απόφοιτοι Μέσης εκπαίδευσης
  2. Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, εχεμύθεια, πρωτοβουλία.
  3. Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας
Καθήκοντα:
  1. Καθαρισμός εσωτερικά και εξωτερικά του Β’ Κέντρου Παρέμβασης Ενηλίκων Λεμεσού
  2. Ετοιμασία Πρωινού και Μεσημεριανού γεύματος.
Προϋποθέσεις Διορισμού:
  1. Κατοχή των προσόντων όπως καθορίζονται στα «Απαιτούμενα Προσόντα» για τη θέση του διορισμού.
  2. Λευκό ποινικό μητρώο και προσκόμιση βεβαίωσης από την Αστυνομία ότι δεν περιλαμβάνεται στο Αρχείο που τηρείται δυνάμει του άρθρου 22 (6) του Νόμου Ν.91(Ι)/2014.
  3. Προσκόμιση ιατρικού πιστοποιητικού ότι δεν πάσχει από οποιαδήποτε μεταδοτική/ μολυσματική ασθένεια (αναλύσεις για μεταδοτικές /μολυσματικές ασθένειες και έκθεση ακτινογραφίας θώρακα).
  4. Προσκόμιση πιστοποιητικού από την αστυνομία του Περί της Πρόληψης και της Καταπολέμησης της Σεξουαλικής Κακοποίησης, της Σεξουαλικής Εκμετάλλευσης Παιδιών και της Παιδικής Πορνογραφίας (Νόμος 91 ( Ι )του 2014 ) Άρθρο 22(6).
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν Βιογραφικό Σημείωμα στο info@autismsociety.org.cy μέχρι 14/04/2021 η ώρα 12:00 π.μ. αναγράφοντας απαραίτητα τη θέση στο θέμα του e-mail.