AD 8 code

Αρτοποιεία Ζαχαροπλαστεία Χρυσοβαλάντου: Θέσεις Εργασίας

Αρτοποιεία Ζαχαροπλαστεία Χρυσοβαλάντου: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Πωλητές/ Πωλήτριες για πλήρη ή μερική απασχόληση

Στα Αρτοποιεία Ζαχαροπλαστεία Χρυσοβαλάντου-KALOPESAS, επιθυμούμε να προσλάβουμε πωλητές/πωλήτριες για πλήρη ή μερική απασχόληση.

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Χειρισμός ταμείου
  • Λήψη παραγγελιών
  • Καθήκοντα Barista

Προσόντα

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικότητα
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αυτόν τον τομέα, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Εάν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε μαζί μας στο office.chrysovalandou@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

ή/και τηλεφωνικά στο 99187107, μεταξύ 09:00πμ-16:00μμ.