AD 8 code

Ζητείται Chef

New Kitchen Experience Ltd: Ζητείται Chef – Λευκωσία

Το Mailo’s – The Pasta Project, που έρχεται για πρώτη φορά στην Κύπρο αναζητεί Chef για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Αν έχεις πάθος για μακαρονάδες και όρεξη για δουλεία, μην διστάσεις να μας στείλεις το βιογραφικό σου, θέλουμε να σε γνωρίσουμε από κοντά!

Προσόντα

Πτυχίο Ξενοδοχειακής ή Τεχνικής σχολής

Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο

Προϋπηρεσία επιθυμητή

Ομαδικό πνεύμα

Να έχει καλές επικοινωνιακές δεξιότητες και διάθεση εξυπηρέτησης

Υψηλή διάθεση για δουλειά και επιθυμία εξέλιξης

Οργανωτικός και ικανός να παίρνει πρωτοβουλίες

Να μπορεί να εργαστεί κάτω υπό καταστάσεις πίεσης

Καθήκοντα:

Υπεύθυνος/η για σωστή προετοιμασία κουζίνας και υλικών

Επίβλεψη πιάτων για διασφάλιση ποιότητας

Υπεύθυνος/η για την τήρηση ασφαλούς και καθαρού εργασιακού περιβάλλοντος

Είδος εργασίας: Πλήρης και Μόνιμη Απασχόληση

Αν σε ενδιαφέρει στείλε μας το βιογραφικό σου στο newkitchenexperienceltd@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή πάρε μας στο 96330426