AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου

ResultMed: Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου – Λευκωσία

Η εταιρεία ResultMed που δραστηριοποιείται στον χώρο της Ιατρικής-Αισθητικής, ζητά υπάλληλο γραφείου.

Αρμοδιότητες:

Συμμετοχή στη λήψη τηλεφωνικών παραγγελιών

Καταχώρηση και αρχειοθέτηση λογιστικών παραστατικών

Εκτέλεση και συσκευασία καθημερινών παραγγελιών

Παραλαβή και τακτοποίηση εισαγωγών στην αποθήκη

Έλεγχος και τήρηση αποθέματος αποθήκης

Υποστηρικτικές εργασίες λογιστηρίου

Επικοινωνία με μεταφορείς και courier

Επικοινωνία με πελάτες σχετικά με παραγγελίες και ανεξόφλητα υπόλοιπα

Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών

Προσόντα

Πτυχίο στη λογιστική, διοίκηση επιχειρήσεων, marketing

Άριστη γνώση Ms Office

Διάθεση για εργασία και προσοχή στη λεπτομέρεια

Εξαιρετικές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητή εμπειρία σε συστήματα ERP

Προσφέρονται

Μισθός

Κοινωνικές ασφαλίσεις

Προοπτικές εξέλιξης σε ένα ταχύτατα αναπτυσσόμενο περιβάλλον

Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Αποστολή βιογραφικών στο info@resultmed.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.