AD 8 code

Ζητούνται Customer Service Executives

Ζητούνται Customer Service Executives – Λευκωσία

H ομάδα μας αναζητά άτομα για την διεκπεραίωση νέου project που αφορά την προώθηση του πελάτη μας, διαθέτοντας ευέλικτο ωράριο εντός του χρονικού διαστήματος 9.00-18.00 στην Λευκωσία.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Διάθεση για μάθηση
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Ομαδικό και φιλικό πνεύμα

Περιγραφή θέσης:

  • Προσέγγιση και επικοινωνία με καταναλωτικό κοινό
  • Σχεδιασμό marketing campaigns
  • Συντονισμός εκπαιδεύσεων νέων συνεργατών

Παροχές Θέσης:

  • Ατομικό business coaching από την supervisor
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Παρέχετε όλος ο απαιτούμενος εξοπλισμός
  • Πιστοποίηση γνώσεων

Αν θες να γίνεις και εσύ μέλος της ομάδας μας στείλε το βιογραφικό σου στο email marketing.nic@outlook.com .

Θα υπάρξει άμεση τηλεφωνική επικοινωνία από την υπεύθυνη αξιολόγησης βιογραφικών.

Θα χαρούμε πολύ να συνεργαστούμε και να γίνεις μέλος της ομάδας μας.

(AD-RES-14)