AD 8 code

SPF Ltd: Θέσεις Εργασίας

SPF Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Εξωτερικοί Πωλητές/ Πλασιέ

Η Εταιρεία SPF Ltd με έδρα την Λεμεσό που δραστηριοποιείται στον τομέα των προϊόντων καθαρισμού για βιομηχανική και οικιακή χρήση ζητά να προσλάβει έμπειρους εξωτερικούς πωλητές /  Πλασιέ  για παγκύπρια δρομολόγια.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Ανάπτυξη του υφιστάμενου πελατολόγιου της εταιρείας και επίτευξη νέων συνεργασιών
  • Ολοκληρωμένη ενημέρωση πελατών, δειγματισμός και παρουσίαση των προϊόντων
  • Υποστήριξη μετά την πώληση , επικοινωνία με τους πελάτες
  • Καταγραφή παραγγελιών
  • Είσπραξη και έκδοση αποδείξεων

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Δραστήρια και δυναμική προσωπικότητα
  • Άριστες ικανότητες διαπραγμάτευσης με πελάτες για την προώθηση των προϊόντων
  • Ευχέρεια και άνεση στην επικοινωνία
  • Επαγγελματισμός
  • Συνέπεια και Οργάνωση
  • Υπευθυνότητα
  • Η προηγούμενη πείρα στις πωλήσεις σε χώρους Catering, Mini Market , Supermarket  Εστιατόρια, Ξενοδοχεία, φαρμακεία, Κρεοπωλεία είναι απαραίτητη

Παροχές:

  • Σταθερός Μισθός + προμήθεια
  • Εταιρικό αυτοκίνητο ( ταχύτητες )

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο:

E-mail: spfltd@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”