AD 8 code

Ζητείται Βοηθητικό Γραμματειακό Προσωπικό

Κυπριακή Εθνική Παραολυμπιακή Επιτροπή: Ζητείται Βοηθητικό Γραμματειακό Προσωπικό – Λευκωσία

Περιγραφή Θέσης Εργασίας

Η Κυπριακή Εθνική Παραολυμπιακή Επιτροπή με έδρα στην Λευκωσία, ζητά αγορά υπηρεσιών από Βοηθό Γραμματειακό Προσωπικό στα γραφεία της, για χρονική περίοδο 8 μηνών από 01/05/2021 μέχρι 31/12/2021.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, τόσο στον προφορικό, όσο και στο γραπτό λόγο.
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών, Word, Excel, Outlook.
  • Ικανότητα οργάνωσης γραφείου.
  • Γενικές γνώσεις στον αθλητισμό θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα Θέσης Εργασίας

  • Γενικά καθήκοντα Γραμματειακής υποστήριξης
  • Εξωτερικές Εργασίες
  • Προβολή και Προώθηση του Παραολυμπιακού Κινήματος εκεί και όπου του/της ζητηθεί.

Παροχές Θέσης Εργασίας

  • Ωράριο: Δευτέρα – Παρασκευή 09:00 – 14:00
  • Μικτός Μηνιαίως Μισθός 625€ (Η καταβολή Κοινωνικών Ασφαλίσεων  θα αφορούν τον ίδιο τον υπάλληλο).

Το Διοικητικό Συμβούλιο θα θέσει υπόψη του, όσα βιογραφικά φτάσουν στο e-mail: paralympic@cytanet.com.cy Με Θέμα:«Βοηθητικό Γραμματειακό Προσωπικό – anergosjobs.com» μέχρι και την 7η  Απριλίου 2021 ημέρα Τετάρτη και ώρα 14:00μ.μ.