AD 8 code

Ayiotis Freight Forwarding Ltd: Θέσεις Εργασίας

Ayiotis Freight Forwarding Ltd: Θέσεις Εργασίας –

1.  Sales Representative – Freight Canvasser

Η εταιρεία E. AYIOTIS FREIGHT FORWARDING LTD ενδιαφέρεται να προσλάβει εκπρόσωπο πωλήσεων πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Να πραγματοποιεί κλήσεις πωλήσεων σε υποψήφιους πελάτες και να παρακολουθεί τους νέους λογαριασμούς πελατών σε τακτική βάση
  • Να έχει σωστή αντίληψη για τις υπηρεσίες τις οποίες προσφέρει η εταιρεία μας και να είναι σε θέση να μπορεί να προωθήσει τις υπηρεσίες μας σε υποψήφιους πελάτες
  • Να ετοιμάζει καθημερινές αναφορές πωλήσεων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση των προγραμμάτων Microsoft (Outlook, Word, Excle, etc)
  • Εμπειρία στον τομέα ελάχιστο 1+ χρόνο
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Οργανωτικές ικανότητες

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: info@eliasayiotis.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

2.  Secretary – Customer Service

Η εταιρεία E. AYIOTIS FREIGHT FORWARDING LTD ενδιαφέρεται να προσλάβει Secretary – Customer Service πλήρους απασχόλησης

  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
  • Ικανότητα αναγνώρισης των αιτημάτων των πελατών με στόχο την οργάνωση και αποτελεσματική και γρήγορη εξυπηρέτηση
  • Κατανόηση των υπηρεσιών που προσφέρει ο οργανισμός μας
  • Διεκπεραίωση μερικών λογιστικών εγγραφών
  • Προώθηση/ενημέρωση των υπηρεσιών μας τηλεφωνικά σε πελάτες

  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση των προγραμμάτων Microsoft (Outlook, Word, Excel) και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ευχάριστο άτομο με επικοινωνιακές ικανότητες