AD 8 code

Μ. Παπαπέτρου Λτδ: Θέση Εργασίας

Μ. Παπαπέτρου Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Εσωτερικός Πωλητής

Η εταιρία Μ.Παπαπέτρου Λτδ ζητά να προσλάβει άμεσα δραστήριο άτομο για εσωτερικές πωλήσεις

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Καλή γνώση προιόντων , έλενχος stock , αναπληρώσεις προιόντων
  • Ανάπτυξη πωλήσεων υφιστάμενων και νέων προιόντων

Προσόντα

  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Απαράτητη η γνώση Ελληνική γλώσσας
  • Δίπλωμα σε συναφή κλάδο(marketing, management) και πείρα σε πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Μισθός αναλόγως προσόντων, 13ος μισθός , bonus πωλήσεων βάσει προκαθορισμένων στόχων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στέλνουν βιογραφικό στο papapetrou@primetel.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”