AD 8 code

Αντέννα Λτδ: Θέση Εργασίας

Αντέννα Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Χειριστής/Χειρίστρια Ροής (Continuity Operators)

Καθήκοντα:

Η προεπισκόπηση, ο σχεδιασμός, η σύνθεση και η μετάδοση της καθημερινής ροής προγράμματος του καναλιού.

Απαραίτητα προσόντα:

–           Δίπλωμα κολεγίου

–           Πολύ καλή γνώση στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών

–           Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

–           Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Τα άτομα που θα επιλεγούν θα τύχουν πλήρους εκπαίδευσης

Ωράριο εργασίας:  Σε σύστημα βάρδιας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@antenna.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 21/03/21.

Για πληροφορίες:

Διεύθυνση Προσωπικού

τηλ.:    22200200

e-mail: hr@antenna.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”