AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Αποθήκης

PMMD Consulting: Ζητείται Υπεύθυνος Αποθήκης – Λευκωσία

Η εταιρεία PMMD Consulting ψάχνει εκ μέρους πελάτη της με έδρα την Λευκωσία να προσλάβει άτομο έμπειρο και δραστήριο για τη θέση Υπεύθυνου Αποθήκης.

Προσόντα

•Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αποθήκη

•Βασική γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

•Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας και βασική της Αγγλικής

•Αυστηρός επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα

•Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών

•Ικανότητα να εργάζεται κάτω από πίεση

•‘Άδεια οδηγού περονοφόρου (Forklift) θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Βασικά καθήκοντα

•Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων

•Προετοιμασία, συλλογή και εκτέλεση παραγγελιών

•Τακτοποίηση, καθαριότητα και τήρηση των νόμων Υγιεινής και Ασφάλειας

•Καταγραφή Στοκ

•‘Άλλες εργασίες αποθήκης

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 31 Μαρτίου δηλώνοντας στο panicosdem@gmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή φαξ: 22026627. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση: Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.