AD 8 code

Μιτσίδης Δημόσια Εταιρεία Λτδ: Θέση Εργασίας

Μιτσίδης Δημόσια Εταιρεία Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η ΜΙΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΤΔ, η οποία διαθέτει τις μεγαλύτερες βιομηχανίες μακαρονιών και αλεύρων στην Κύπρο με ηγετική θέση στην αγορά, δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη Πωλητή Λευκωσίας.

Πωλητής για την πόλη και Eπαρχία Λευκωσίας

Καθήκοντα:

  • Σωστή εξυπηρέτηση πελατών
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Διασφάλιση υλοποίησης προωθητικών ενεργειών στις υπεραγορές
  • Παρουσίαση και προώθηση νέων προϊόντων
  • Άριστη γνώση των προϊόντων της εταιρείας
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου τους κλάδους marketing ή Business Studies θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης
  • Εργατικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προσωπική φιλοδοξία ανάπτυξης και ανέλιξης
  • Πρωτοβουλία και Ομαδικότητα
  • Πειθαρχημένη προσέγγιση
  • Προηγούμενη πείρα στις πωλήσεις είναι απαραίτητη
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλ. Υπολογιστών (Word, Excel, Powerpoint)
  • Απαλλαγμένος Στρατιωτικών Υποχρεώσεων
  • Άδεια οδηγού

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας, 13ος μισθός, Ταμείο Προνοίας και εταιρικό αυτοκίνητο.

Για περισσότερες πληροφορίες και προσωπική συνέντευξη αποταθείτε :

Τηλ. 22 57 20 20

Φαξ. 22 610 222

Αποστολή βιογραφικού (C.V) : HR@mitsidesgroup.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”