AD 8 code

SPF Trading & Suppliers Ltd: Θέση Εργασίας

SPF Trading & Suppliers Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Πλασιέ για παγκύπρια δρομολόγια
Η Εταιρεία SPF Trading & Suppliers Ltd με έδρα την Λεμεσό που δραστηριοποιείται στον τομέα των προϊόντων καθαρισμού για βιομηχανική και οικιακή χρήση ζητά να προσλάβει έμπειρους/ες εξωτερικούς πωλητές/τριες –Πλασιέ για παγκύπρια δρομολόγια.
Καθήκοντα Θέσης:
• Ανάπτυξη του υφιστάμενου πελατολόγιου της εταιρείας και επίτευξη νέων συνεργασιών
• Ολοκληρωμένη ενημέρωση πελατών, δειγματισμός και παρουσίαση των προϊόντων
• Υποστήριξη μετά την πώληση , επικοινωνία με τους πελάτες
• Καταγραφή παραγγελιών
• Είσπραξη και έκδοση αποδείξεων
Απαιτούμενα Προσόντα:
• Δραστήρια και δυναμική προσωπικότητα
• Άριστες ικανότητες διαπραγμάτευσης με πελάτες για την προώθηση των προϊόντων
• Ευχέρεια και άνεση στην επικοινωνία
• Επαγγελματισμός
• Συνέπεια και Οργάνωση
• Υπευθυνότητα
• Η προηγούμενη πείρα στις πωλήσεις σε χώρους Catering, Mini Market , Supermarket Εστιατόρια, Ξενοδοχεία ,φαρμακεία είναι απαραίτητη
Παροχές:
• Σταθερός Μισθός + προμήθεια
• Εταιρικό αυτοκίνητο +ταχύτητες
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο:
E-mail: spfltd@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”