AD 8 code

WestfaliaSurge Cy ltd: Θέσεις Εργασίας

WestfaliaSurge Cy ltd: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία WestfaliaSurge Cy ltd που ασχολείται με την πώληση, την εγκατάσταση και την συντήρηση γεωργοκτηνοτροφικού εξοπλισμού, με έδρα την Αγία Βαρβάρα στη Λευκωσία, ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για την πλήρωση της θέσης Τεχνικού για πλήρη απασχόληση.

1.  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου:

  • Κάτοχος πτυχίου ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ή κάτι συναφή
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας γραπτού και προφορικού λόγου

Κύρια καθήκοντα που θα έχει το άτομο:

  • Εγκαταστάσεις
  • Service
  • Πωλήσεις

Οποιαδήποτε εμπειρία στον τομέα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν. Ο μισθός θα κριθεί
αναλόγως των προσόντων.

Παρακαλώ αν ενδιαφέρεστε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email: papapetrou@cytanet.com.cy  ή στο FAX : 22526303

2.  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ

  • Κάτοχος πτυχίου ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ή κάτι συναφή

  • Service
  • Πωλήσεις