AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Γραφείου

APK Garage Ltd: Ζητείται Λειτουργός Γραφείου – Λευκωσία

Η APK ζητά Λειτουργό Γραφείου. Η APK είναι η εταιρεία  με ίσως την ταχύτερη ανάπτυξη στην Κύπρο την δεδομένη στιγμή, γεγονός που οδηγεί στην συνεχή δημιουργία θέσεων εργασίας. Αναγνωρίζουμε ότι σημαντικότερο κομμάτι του ρυθμού ανάπτυξης αυτού και της επιτυχίας μας είναι οι άνθρωποί μας, που προσφέρουν τις γνώσεις τους, τις ιδέες τους και την τεχνογνωσία τους. Αν λοιπόν ψάχνεις και εσύ έναν εργασιακό χώρο για να αναπτύξεις τις δεξιότητές και τα ταλέντα σου, να επιτεύξεις τους στόχους σου και να κτίσεις την καριέρα σου, σε καλούμε να ενταχθείς στην οικογένεια της εταιρείας μας. Ψάχνουμε ανθρώπους με πάθος για το αντικείμενό τους,  δημιουργικούς και ενεργητικούς για να μοιραστούν το όραμά μας και να προχωρήσουμε μαζί στον δρόμο της επιτυχίας.

Καθήκοντα

  • Έλεγχος προγράμματος της εταιρείας.
  • Διεκπεραίωση-ανανέωση συμβολαίων ασφάλεια αυτόματων κιβωτίων.
  • Τακτική τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Εργατικότητα / Υπευθυνότητα / Οργανωτικές Ικανότητες.
  • Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.

Ώρες απασχόλησης

Δευτέρα – Παρασκευή

08:00 – 17:00 (13:00-14:00 Διάλειμμα)

Απολαβές και Ωφελήματα

Μισθός αναλόγως προσόντων

Ευχάριστο περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο career@apkgarage.com, αναφέροντας

“Λειτουργός Γραφείου – ANERGOSJOBS.COM”

Με την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος συγκατατίθεστε στην επεξεργασία προσωπικών δεδομένων με σκοπό την αξιολόγηση μαθησιακών και εργασιακών προσόντων.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.