AD 8 code

Toyota: Θέση Εργασίας

Toyota: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών (Τμήμα Πωλήσεων)

Εταιρεία ΔΙΚΡΑΝ ΟΥΖΟΥΝΙΑΝ & ΣΙΑ ΛΤΔ, γενικοί αντιπρόσωποι των αυτοκινήτων ΤΟΥΟΤΑ στην Κύπρο, δέχεται αιτήσεις για την θέση του Λειτουργού Εξυπηρέτησης Πελατών στο τμήμα Πωλήσεων στην Λευκωσία.

O/η υποψήφιος/α πρέπει να έχει φιλικό χαρακτήρα, να χαρακτηρίζεται από συνέπεια, επαγγελματισμό και αμέριστο ενδιαφέρον.

Καθήκοντα

  • Να εξυπηρετεί τους επισκέπτες στις εκθέσεις ακούγοντας προσεκτικά τις ανάγκες τους και βεβαιώνοντας πως θα τύχουν εξυπηρέτησης με τα πρότυπα ‘ΤΟΥΟΤΑ WΑΥ’
  • Να τηρεί τις καθημερινές διαδικασίες πωλήσεων και τις προετοιμασίες των εκθεσιακών περιουσιών, φυσικών και ψηφιακών
  • Να συμβουλεύει και να καθοδηγεί τους υποψήφιους πελάτες από την πρώτη επαφή της αναζήτησης μέχρι την παράδοση καθώς και πιο μετά, κατά την ιδιοκτησία
  • Να κτίζει και να διατηρεί άριστες & μακροχρόνιες σχέσεις με όλους τους πελάτες

Απαιτούμενα προσόντα

  • Κάτοχος πανεπιστημιακού τίτλου σε συναφή εμπορικό κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και χειρισμό των Social media
  • Ικανότητα να προσφέρει εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών σε ένα δυναμικό περιβάλλον γεμάτο προκλήσεις
  • Δραστήριο άτομο µε ευχάριστη προσωπικότητα και κουλτούρα συνεχούς μάθησης
  • Άνεση να εργαστεί σε ένα δυναμικό περιβάλλον, με κύριο στοιχείο την ψηφιακή τεχνολογία
  • Στο επιλεγμένο άτομο για την πιο πάνω θέση, προσφέρεται ένα ανταγωνιστικό πακέτο μισθού και ωφελημάτων.

Εάν πιστεύετε ότι ταιριάζετε στη δική μας ομάδα, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο e-mail: recruitment@toyota-cyprus.com µε αναφορά στη Θέση «Εξυπηρέτηση Πελατών στο τμήμα Πωλήσεων Λευκωσίας – anergosjobs.com» το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 22/02/21.