AD 8 code

Finsky Ltd: Θέση Εργασίας

Finsky Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Λογιστής ή Λογίστρια

Ελεγκτικό Γραφείο ζητά Λογιστή ή Λογίστρια για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών και τιμολογίων στο σύστημα
  • Ετοιμασία και υποβολή δηλώσεων ΦΠΑ, VIES και Intrastat
  • Συμφιλίωση τραπεζικών λογαριασμών, πιστωτών και χρεωστών

Βασικά προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και κυρίως του Microsoft Office (Word, Excel).
  • Πολύ καλές οργανωτικές και αναλυτικές δεξιότητες και ικανότητα ομαδικής εργασίας.
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες.

Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Ωράριο – 7:45-15:45

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: hr.depar@outlook.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”