AD 8 code

A. Zorbas & Sons Ltd: Θέσεις Εργασίας

A. Zorbas & Sons Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λάρνακα και Λεμεσός

1.  Χειριστής μηχανών παραγωγής (βιομηχανικής μονάδας Αραδίππου)

Κύριες Αρμοδιότητες θέσης:

  • Χειρισμός και επίβλεψη μηχανών παραγωγής
  • Έλεγχος και καθαρισμός των μηχανών
  • Πιστή τήρηση κανόνων ασφαλείας, υγιεινής και καθαριότητας
  • Υποστηρικτικές εργασίες στο χώρο της παραγωγής

Προσόντα:

  • Πτυχίο/Δίπλωμα Ηλεκτρολόγου ή Μηχανολόγου Μηχανικού ΤΕΙ ή προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθούν ως επιπλέον προσόν.

Χαρακτηριστικά Ατόμου / Δεξιότητες

  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Δέσμευση στη συνεχή βελτίωση (ποιοτικά και ποσοτικά) με στόχο την αριστεία
  • Ισχυρό εσωτερικό κίνητρο για μάθηση και εξέλιξη

Η εταιρία παρέχει:

  • 13Ο μισθό
  • Δυνατότητα ανέλιξης
  • Ταμείο προνοίας
  • Δωρεάν προϊόντα κατά τη βάρδια
  • Cash Back

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@zorbas.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Σε περίπτωση που δεν μπορούν να αποστείλουν  ηλεκτρονικά το βιογραφικό τους μπορούν να επικοινωνήσουν με την εταιρεία στο τηλέφωνο 22466061

2. Διευθυντής/τρια Καταστήματος – Λεμεσός

Στους φούρνους Ζορμπά αναζητούμε υπεύθυνα άτομα για τη θέση του Διευθυντή Καταστήματος τα οποία θα οργανώνουν και θα επιβλέπουν τις καθημερινές λειτουργίες των τμημάτων: αρτοποιείου, μαγειρείου, ζαχαροπλαστείου & Coffee Berry.

Κύρια καθήκοντα:

  • Επίβλεψη και καθοδήγηση υφιστάμενου προσωπικού και εκπαίδευση νεοεισερχόμενου προσωπικού
  • Διαχείριση θεμάτων ανθρώπινου δυναμικού (π.χ. προσλήψεων, αδειών, αξιολογήσεων – απόδοσης, εκπαίδευσης κτλ.)
  • Επίλυση παραπόνων/προβλημάτων προσωπικού και πελατών
  • Καταγραφή αποθεμάτων, ετοιμασία παραγγελιών και έλεγχος παραλαβών
  • Διεξαγωγή ελέγχων και εξασφάλιση ζητημάτων ασφάλειας και υγείας και ποιότητας των προϊόντων
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων προϋπολογισμού του καταστήματος

Προσόντα:

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Marketing ή άλλο συναφή κλάδο
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρίας στον τομέα της εστίασης ή λιανικού εμπορίου
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Άριστη γνώση Η/Υ και συστημάτων
  • Εξοικείωση με δείκτες μέτρησης απόδοσης (KPIs)

Επιθυμητές δεξιότητες:

  • Προγραμματισμός και οργάνωση
  • Στοχοθεσία και Επίτευξη στόχων
  • Στρατηγική σκέψη και Αποφασιστικότητα
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Κατανόηση αριθμητικών και στατιστικών αποτελεσμάτων
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και άμεσης Eπίλυσης προβλημάτων

Προσφέρουμε: Ελκυστικό πακέτο απολαβών, 13ος μισθός, ταμείο προνοίας κ.α.

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας μπορείτε να μας προωθήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο: hr@zorbas.com.cy αναφέροντας τον ΚΩΔΙΚΟ: MNGR – anergosjobs.com