AD 8 code

Mundipharma Pharmaceuticals Ltd: Θέσεις Εργασίας

Mundipharma Pharmaceuticals Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Προσωπικό Εφοδιαστικής Αλυσίδας /Οδηγός

Η Mundipharma Pharmaceuticals Ltd ζητά να προσλάβει υπεύθυνα και συνεργάσιμα άτομα για το τμήμα Εφοδιαστικής Αλυσίδας στην Βιομηχανική Περιοχή Ιδαλίου, για τη θέση Προσωπικό Εφοδιαστικής Αλυσίδας /Οδηγός, με το ακόλουθο ωράριο:

Δευτέρα- Παρασκευή: 07:30-16:00 (38 ώρες εβδομαδιαίως). Επίσης βάση προγράμματος θα εργάζεται και κάποια Σάββατα τα οποία θα πληρώνονται ως υπερωρία.

Κύρια Καθήκοντα

  • Βεβαιώνεται για την καταλληλότητα, καθαριότητα και συντήρηση των οχημάτων, εξοπλισμού και εργαλείων που χρησιμοποιούνται στις διαδικασίες παράδοσης ή φόρτωσης.
  • Παραλαμβάνει, ελέγχει, καταγράφει και αποθηκεύει τα τελικά προϊόντα που προέρχονται από τους χώρους παραγωγής.
  • Προετοιμάζει παραγγελίες που προορίζονται για εξαγωγή
  • Φορτώνει και σφραγίζει τα εμπορευματοκιβώτια/κοντέινερ και τα μεταφέρει στο λιμάνι.
  • Παραλαμβάνει αναφορές που αφορούν παραδόσεις και  αποστολές και διασφαλίζει ότι όλες οι πληροφορίες διαβιβάζονται στο κατάλληλο προσωπικό της MCY.
  • Χρήση ταχογράφου – ορθή χρήση ταχογράφου και ορθή συμπλήρωση φύλλων καταγραφής
  • Αντικατάσταση οδηγού αποθήκης όταν απουσιάζει

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου ή τεχνικής σχολής
  • Κάτοχος Επαγγελματικής Άδεια Φορτηγού,
  • Τυπικότητα στο ωράριο, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Το πακέτο απολαβών περιλαμβάνει 13ο μισθό, Ταμείο Προνοίας, και εθελοντικό σχέδιο Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση hr@mundipharma.com.cy

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Η Mundipharma Pharmaceuticals είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών.