AD 8 code

Ζητείται Τεχνικός Γυψοσανίδας

Volcano Stores: Ζητείται Τεχνικός Γυψοσανίδας – Λευκωσία

Η εταιρεία Volcano Stores επιθυμεί να εντάξει στο προσωπικό της Τεχνικό Γυψοσανίδας.

Καθήκοντα

  • Κατασκευές Γυψοσανίδας
  • Εφαρμογές φουγάρων και τζακιών

Προσόντα

  • Γνώσεις κατασκευής γυψοσανίδας
  • Ανεπτυγμένη γνώση και εμπειρία στην οικοδομική βιομηχανία.
  • Ευπροσάρμοστο άτομο με ανεπτυγμένο το ομαδικό πνεύμα

Απολαβές: Προσφέρεται πακέτο απολαβών, αναλόγως προσόντων.

Για περισσότερες πληροφορίες και για να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλέφωνο 22757576 ή/και στο info@volcanostores.com.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού. Τα άτομα που θα ειδοποιηθούν θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.