AD 8 code

Dickran Ouzounian & Co. Ltd: Θέσεις Εργασίας

Dickran Ouzounian & Co. Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία και Πάφος

1.   Σύμβουλος Συντήρησης (Service Advisor)

Η εταιρεία ΔΙΚΡΑΝ ΟΥΖΟΥΝΙΑΝ & ΣΙΑ ΛΤΔ, Γενικοί Αντιπρόσωποι των αυτοκινήτων TOYOTA στην Κύπρο, δέχεται αιτήσεις για την θέση του Σύμβουλου Συντήρησης στο Τμήμα Συνεργείου Λευκωσίας.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών στην υποδοχή συνεργείου
  • Επεξήγηση εργασιών και τιμολογίων στους πελάτες
  • Συντονισμός με το τμήμα ανταλλακτικών

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο ανώτερης εκπαίδευσης σε κλάδο μηχανολογίας
  • Γνώση και εμπειρία σε τεχνικά θέματα οχημάτων
  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Ισχύουσα άδεια οδήγησης
  • Ικανότητα για εργασία σε ομαδικό περιβάλλον
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δραστήριος/α, ενθουσιώδης, μεθοδικός/ή, οργανωμένος/η

Τα υποψήφια άτομα πρέπει να διακατέχονται από ακεραιότητα χαρακτήρα, πελατοκεντρικό προσανατολισμό, συνέπεια και επαγγελματισμό.

Aν έχετε πάθος για την αυτοκινητοβιομηχανία, επιθυμείτε να εργαστείτε σε μια προοδευτική και δυναμική εταιρεία που πρωταγωνιστεί εδώ και πολλά χρόνια στην κυπριακή αγορά και πιστεύετε ότι ταιριάζετε στην ομάδα μας, στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο e-mail: recruitment@toyota-cyprus.com με τίτλο “Service Advisor – anergosjobs.com”, το αργότερο μέχρι τις    12 Φεβρουαρίου 2021.

Στα επιλεγμένα άτομα θα προσφερθεί ένα ελκυστικό πακέτο απολαβών.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

2.  Τεχνίτης Οχημάτων

Η Εταιρεία ΔΙΚΡΑΝ ΟΥΖΟΥΝΙΑΝ & ΣΙΑ ΛΤΔ, γενικοί αντιπρόσωποι των αυτοκινήτων TOYOTA στην Κύπρο, δέχεται αιτήσεις για την θέση του Τεχνίτη Οχημάτων στο Τμήμα Συνεργείου στην Πάφο.

Οι υποψήφιοι πρέπει να χαρακτηρίζονται από συνέπεια και επαγγελματισμό. Σημαντικές παραμέτρους αποτελούν, επίσης, η συνεργασία, η συμμόρφωση στους κανονισμούς της εταιρείας όπως και η θετική συμπεριφορά.

Κύρια καθήκοντα:

  • Συντήρηση & επισκευές οχημάτων.
  • Διάγνωση & επισκευή ηλεκτρικών συστημάτων.
  • Διάγνωση & επισκευή συστημάτων κλιματισμού.
  • Τοποθέτηση αξεσουάρ.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Εξαιρετική γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Γνώσεις χειρισμού διαγνωστικών μηχανήματων.