AD 8 code

E.Neophytou Trading Co Ltd: Θέση Εργασίας

E.Neophytou Trading Co Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

MARKETING ASSISTANT

Η εταιρεία E.Neophytou Trading Co Ltd, η μεγαλύτερη εταιρεία ξηρών καρπών και αποξηραμένων φρούτων στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει άτομο για την θέση του Marketing Assistant με έδρα τη βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου στη Λευκωσία στο πλαίσιο επιδοτούμενου προγράμματος της ΑΝΑΔ.

ΒΑΣΙΚΟΣ ΡΟΛΟΣ

  • Η ενδυνάμωση και παρακολούθηση των προϊόντων σε πελάτες.
  • Η εξεύρεση ευκαιριών στην αγορά.
  • Παρουσιάσεις προϊόντων σε συνεργάτες.

ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ / ΕΥΘΥΝΕΣ

Προσχεδιασμός / Προγραμματισμός:

  • Άριστη γνώση των marketing research tools της εταιρίας (sales audits/ sales report).
  • Ενημέρωση, εκπαίδευση και συμμετοχή στο σχεδιασμό του in store model.
  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό του μηναίου προγραμματισμού για την παρακολούθηση των προϊόντων στους πελάτες  ανά πωλητή, επαρχία etc, συμπεριλαμβανομένου και τα marketing tools.

Λειτουργικά καθήκοντα / Ευθύνες:

  • Συχνές επισκέψεις σε πελάτες για επιθεώρηση της τήρησης των in store model.
  • Παρακολούθηση των placement report και sales report.
  • Άλλα καθήκοντα που θα του ανατεθούν από τον Διευθυντή Marketing.

Προσόντα:

  • Άριστη γνώση MS Office.
  • Πτυχίο στο Marketing, Μεταπτυχιακός τίτλος θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.
  • Άριστη γνώση Ελληνικών.

Επιθυμητές Δεξιότητες/Στοιχεία προσωπικότητας

  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και ανάληψης πρωτοβουλιών.
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες.
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας.
  • Επαγγελματισμός, ευελιξία, οργάνωση και συνέπεια.
  • Διορατικός, δημιουργικός, κοινωνικός και  ακουστικός.

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και μεγάλες ευκαιρίες ανέλιξης.

Τα ενδιαφερόμενα άτομα παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση, όπως πιο κάτω, το αργότερο μέχρι τις 28/02/2021.

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

E. Neophytou Trading Co Ltd

Τρικώμου 5, Βιομ. Περιοχή Ιδαλίου, Τ.Κ. 2540, Λευκωσία

Τηλ.: 22433685 Email: hr@serano.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Website: www.serano.com.cy

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ E.NEOPHYTOUTRADINGCOLTD ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΙΣΩΝ ΕΥΚΑΙΡΙΩΝ