AD 8 code

Α. Ζορπάς & Υιοι Λτδ: Θέση Εργασίας

Α. Ζορπάς & Υιοι Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ζαχαροπλάστης/τρια

Ο όμιλος Α. Ζορπάς & Υιοι Λτδ λόγω επέκτασης των εργασιών του, ζητά να προσλάβει έμπειρο/η Ζαχαροπλάστη/τρια με έδρα την Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Παρασκευή τρισδιάστατων τούρτων/φιγούρων με ζαχαρόπαστα
  • Παρασκευή κρεμωειδών προϊόντων και άλλων γλυκών βάση των συνταγών της εταιρείας
  • Γλασάρισμα γλυκών
  • Παρασκευή Cake Pops/γλυφιντζουριών/μπισκότων
  • Τήρηση των διαδικασιών ασφάλειας και υγείας της Εταιρείας
  • Επικοινωνία με πελάτες σχετικά με την παραγγελία εξειδικευμένων τουρτών

Ακαδημαϊκά Προσόντα, Εμπειρίες :

  • Απόφοιτος σχολής Ζαχαροπλαστικής
  • Εξειδίκευση στην παραγωγή τρισδιάστατων τουρτών με ζαχαρόπαστα
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

Προσφέρουμε:

  • 13ο μισθό
  • Ταμείο προνοίας
  • Εκπτώσεις σε όλα μας τα προϊόντα
  • Cash Back σε κάθε αγορά προϊόντων της Εταιρείας

Μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο: HR@zorbas.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”