AD 8 code

Ζητείται Αρχιτέκτονας

AVasiliou Architects: Ζητείται Αρχιτέκτονας – Λευκωσία

Το αρχιτεκτονικό γραφείο AVasiliou Architects στη Λευκωσία επιθυμεί να προσλάβει άτομο για τη θέση Αρχιτέκτονα Μηχανικού.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Μέλος του ΕΤΕΚ στον κλάδο της Αρχιτεκτονικής
  • Προγράμματα στα οποία απαιτείται Πολύ καλή γνώση
    • AutoCAD
    • REVIT
    • Lumion
    • Photoshop
    • MS Office
  • Γνώση 3Ds Max, Unity ή Unreal θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση σε θέματα Πολεοδομικής Άδειας και Άδειας Οικοδομής.
  • Πολύ καλή γνώση σε σχεδίαση λεπτομερειών και κατασκευαστικών σχεδίων.
  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 7 χρόνια.
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικής συνεργασίας.

Καθήκοντα:

  • Συνάντηση με Πελάτες για εξακρίβωση αναγκών.
  • Προετοιμασία αρχιτεκτονικών σχεδίων.
  • Σχεδίαση κατασκευαστικών λεπτομερειών,
  • Σχεδίαση και επεξεργασία τρισδιάστατων μοντέλων,
  • Παραγωγή Φωτορεαλιστικών εικόνων.

Βιογραφικό σημείωμα και Portfolio στην ηλεκτρονική διεύθυνση: accounting@avasiliou.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων:  10/02/2021