AD 8 code

Gevorest: Θέσεις Εργασίας

Gevorest: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Πωλητές/τριες

H Gevorest αναζητά Πωλητές/τριες για τα καταστήματα της στη Λεμεσό.
Βασικές Αρμοδιότητες/Καθήκοντα Υποψηφίου/ας:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών / Πωλήσεις
  • Διαχείριση και έκθεση εμπορευμάτων
  • Εφαρμογή διαδικασιών / συμπλήρωση εντύπων

Δεξιότητες και Προσόντα:

  • Εμπειρία στις Πωλήσεις
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Γρήγορη αφομοίωση, προσαρμοστικότητα και μεθοδικότητα
  • Άρτια επαγγελματική συμπεριφορά προς τους πελάτες
  • Ικανότητα να ακολουθεί τις μεθόδους και διαδικασίες της εταιρείας

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Η εργασία είναι πλήρους απασχόλησης
  • Πολύ καλό πακέτο απολαβών
  • Ένταξη σε σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Παρακαλώ όπως αποστείλετε τα βιογραφικά στον κύριο Χρίστο Γαβριηλίδη στο: christos@gevorest.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”