AD 8 code

Ζητείται Τεχνικός Εγκαταστάτης Συστημάτων Ασφαλείας

C.N.Chip Security Ltd: Ζητείται Τεχνικός Εγκαταστάτης Συστημάτων Ασφαλείας – Λεμεσός

Η εταιρεία C.N.CHIP SECURITY LTD ζητά να προσλάβει τεχνικό εγκαταστάτη συστημάτων ασφαλείας.

Απαιτούμενα προσόντα:

1. Απόφοιτος λυκείου ή τεχνικής σχολής.

2. Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή.

3. Ακεραιότητα χαρακτήρα και δυνατότητα ανάπτυξης πρωτοβουλίας και ανάληψης ευθύνης 4. Λευκό Ποινικό Μητρώο.

5. Άδεια οδηγού.

6. Εκπλήρωση των στρατιωτικών του υποχρεώσεων.

7. Γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.

8. Προηγούμενη Εμπειρία στον τομέα ασφαλείας αποτελεί πλεονέκτημα.

Καθήκοντα:

Εγκατάσταση και επίλυση προβλημάτων σε συστήματα ασφαλείας.

Πενθήμερη εργασία, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον και εκπαίδευση.

Μισθός αναλόγως προσόντων +13ος.

Παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο info@chipsecurity.net  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”