AD 3 code
AD 4 code
AD 6 code
AD 7 code
AD 8 code

Σύνδεσμος Ευημερίας Ατόμων με Νοητική Αναπηρία: Θέσεις Εργασίας

Σύνδεσμος Ευημερίας Ατόμων με Νοητική Αναπηρία: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

1.  Καθαρίστρια/τής

Καθήκοντα

  • Υπεύθυνος/η για την καθαριότητα των εσωτερικών και των εξωτερικών χώρων του Σπιτιού, με βάση το πλάνο εργασίας που καταρτίζεται σε συνεργασία με το διευθύνον πρόσωπο.
  • Πλύσιμο, σιδέρωμα και τακτοποίηση του ρουχισμού και των ενοίκων.
  • Μαγείρεμα και σερβίρισμα φαγητού.

Απαραίτητα προσόντα

  • Ευχάριστη και υπεύθυνη προσωπικότητα.

Προηγούμενη πείρα σε παρόμοιο χώρο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση specialkids@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Προθεσμία: Πέμπτη 28 Ιανουαρίου 2021 

www.seana.org.cy


2.  Νοσηλεύτρια/τής

Καθήκοντα:

  • Φροντίδα ενηλίκων με βαριάς μορφές νοητικές αναπηρίες.

Απαραίτητα προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου Νοσηλευτικής.
  • Ευχάριστη και υπεύθυνη προσωπικότητα.
  • Εμπειρία σε χορήγηση ενδοφλέβιων ενέσεων.

Προηγούμενη πείρα σε παρόμοιο χώρο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Προθεσμία: Πέμπτη 28 Ιανουαρίου 2021 

www.seana.org.cy

CLICK HERE TO FIND JOBS IN CYPRUS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN NICOSIA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LIMASSOL

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LARNACA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN PAPHOS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN FAMAGUSTA