AD 8 code

Lardas Trading Ltd: Θέση Εργασίας

Lardas Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η Lardas Trading Ltd με έδρα τη Λευκωσία ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση:

Υπεύθυνο/η Καταστήματος

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πενταετής πείρα στην ίδια ή παρόμοια θέση
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Άνεση στην προφορική – τηλεφωνική επικοινωνία
  • Ευγένεια με τους πελάτες
  • Οργανωτική ικανότητα

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση και συντονισμός καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Υπεύθυνη για την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος
  • Διαχείριση αποθεμάτων και τοποθέτηση παραγγελιών
  • Επικοινωνιακές ικανότητες ομαδικότητα και οργάνωση

Ωράριο Εργασίας:

Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη και Παρασκευή 09:00 -18:30

Τετάρτη και Σάββατο 09:00 – 13:30

Μισθός: Αναλόγως προσόντων

Αποστολή Βιογραφικών

Ηλεκτρονική Διεύθυνση:  hr@lardas.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Διέυθυνση Αλληλογραφίας: Γρίβα Διγενή 26ΕΖ, Τ.Κ. 1066, Λευκωσία, Κύπρος