AD 8 code

Θεοδόσης Κοντός Λτδ: Θέση Εργασίας

Θεοδόσης Κοντός Λτδ: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Μηχανικός Πωλήσεων

Η εταιρεία Θεοδόσης Κοντός Λτδ που δραστηριοποιείται στον τομέα του εμπορίου δομικών υλικών, χρωμάτων, μονώσεων κλπ., αναζητά Μηχανικό Πωλήσεων για αναλάβει τη θέση του υπεύθυνου ανάπτυξης πωλήσεων για να  ενισχύσει την ομάδα της.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος τριτοβαθμιαίας εκπαίδευσης
  • Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης και κλείσιμο συμφωνιών
  • Οργάνωση και διαχείριση δύσκολων καταστάσεων  υπό πίεση
  • Υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Διάθεση για εργασία και δυναμική προσωπικότητα
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Η.Υ.
  • Κάτοχος πτυχίου πολιτικού μηχανικού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων δομικών υλικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Προώθηση προϊόντων
  • Διαχείριση εισπράξεων
  • Επίτευξη στόχων

Προσφέρεται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • 13ος  μισθός

Αποστολή βιογραφικών στο thkontos@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τα βιογραφικά τα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στο 24720105