AD 8 code

Chr. Kapodistrias & Sons Ltd: Θέση Εργασίας

Chr. Kapodistrias & Sons Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Πωλητής Ανταλλακτικών

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ ζητά να προσλάβει Πωλητή Ανταλλακτικών για το κατάστημα της στην Βιομηχανική περιοχή Αλάμπρας.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρετεί τους πελάτες οι οποίοι έρχονται στο κατάστημα ή επικοινωνούν τηλεφωνικώς με την εταιρεία.
  • Λαμβάνει τις παραγγελίες των πελατών μέσω τηλεφώνου ή στο κατάστημα και ενημερώνει τους βοηθούς πωλητές για την εξεύρεση των εξαρτημάτων και την ετοιμασία τους για διανομή.
  • Απαντά στις ερωτήσεις και απορίες του πελάτη.
  • Εξυπηρετεί τον πελάτη με ευγένεια, προθυμία και θετικότητα.

Προσόντα

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων στη θέση Πωλητή Ανταλλακτικών είναι απαραίτητη.
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό πνεύμα, ικανότητες στην πώληση και προώθηση.
  • Ευγενικό, πρόσχαρο και θετικό άτομο.

Άλλες Πληροφορίες

  • Προσφέρεται μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.
  • Ωράριο εργασίας μεταξύ των ωρών 08:00 και 17:30, Δευτέρα μέχρι Παρασκευή.
  • Εργασία πλήρους απασχόλησης.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση HR@chrkapodistrias.com με τίτλο:”Πωλητής Ανταλλακτικών – ANERGOSJOBS.COM”