AD 8 code

Α. Ζορπάς & Υιοι Λτδ: Θέση Εργασίας

Α. Ζορπάς & Υιοι Λτδ: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ

ΒΟΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στην βιομηχανική μονάδα Α. Ζορπάς & Υιοι Λτδ., ψάχνουμε ένα έμπειρο Μηχανικό-Τεχνικό για να ενταχθεί στην ομάδα μας.

Καθήκοντα:

  • Ευθύνη για την ομαλή εγκατάσταση των νέων μηχανημάτων της Παραγωγής, των ψυγείων, του κεντρικού ψυκτικού συστήματος ή των μηχανημάτων γενικής εξυπηρέτησης της Βιομηχανικής Μονάδας (π.χ. αεροσυμπιεστές, κλιματιστικά, γεννήτριες, δεξαμενές νερού κλπ.)
  • Αποτελεσματική και έγκαιρη συντήρηση του μηχανολογικού εξοπλισμού του Τομέα Παραγωγής & Εφοδιαστικής Αλυσίδας
  • Διασφάλιση άμεσης επιδιόρθωσης των μηχανημάτων παραγωγής και του λοιπού μηχανολογικού εξοπλισμού και επίλυσης τυχόν τεχνικών προβλημάτων με στόχο τον περιορισμό του κόστους και την απρόσκοπτη λειτουργία της Βιομηχανικής Μονάδας
  • Συντήρηση των κτηριακών εγκαταστάσεων της Βιομηχανικής Μονάδας (υδρορροές, μονώσεις ταρατσών, αποχετεύσεις, βιολογικός σταθμός κλπ.)
  • Έλεγχος και επιδιόρθωση τυχόν βλαβών των κεντρικών πινάκων ηλεκτροδότησης της Βιομηχανικής Μονάδας
  • Συμμόρφωση με τους κανονισμούς ασφαλείας και τήρηση διαδικασιών
  • Διασφάλιση μείωσης των εξόδων, απωλειών ή λαθών στη διάρκεια διεκπεραίωσης των καθηκόντων