AD 8 code

Mind The Gap Ltd: Θέση Εργασίας

Mind The Gap Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

“Junior” Σύμβουλος Συστημάτων Διαχείρισης Ποιότητας, Περιβάλλοντος, Ασφάλειας & Υγείας

Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία μας, Mind The Gap Ltd, επιθυμεί να εντάξει στην ομάδα της Junior Σύμβουλο Συστημάτων Διαχείρισης Ποιότητας, Περιβάλλοντος, Ασφάλειας & Υγείας

Καθήκοντα & Ευθύνες:

Το άτομο που θα πλαισιώσει την ομάδα της Mind The Gap Ltd, θα εκπαιδευτεί στην Ανάπτυξη & Εφαρμογή Συστημάτων Διαχείρισης με βάση Διεθνή Πρότυπα (ISO) και ειδικότερα Ποιότητας, Ασφάλειας & Υγείας, Περιβάλλοντος, με σκοπό την επαγγελματική του ανέλιξη στον τομέα της Συμβουλευτικής.  Ανάμεσα στα καθήκοντα και αρμοδιότητες του θα είναι:

  • Η συμμετοχή στην Ανάπτυξη Συστημάτων Διαχείρισης
  • Η συμμετοχή στην υλοποίηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων σχετικά με τα Συστήματα Διαχείρισης
  • Η παροχή τεχνικής υποστήριξης σε πελάτες της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • *Πτυχίο Ανώτατης Εκπαίδευσης ή Μεταπτυχιακό συναφούς πεδίου (Μηχανολογία, Περιβάλλον, Χημεία, κλπ)
  • *Μόνιμος κάτοικος Λεμεσού με δίπλωμα οδήγηση
  • Επαγγελματική εμπειρία σχετική με την θέση και γνώση των προτύπων ISO, θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Microsoft Office
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Επικοινωνιακή, Ευχάριστη και Ευγενική προσωπικότητα
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Οργανωτικές και διαχειριστικές ικανότητες
  • Εμπιστευτικότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός

Παρακαλούμε όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα μόνο όσοι υποψήφιοι ενδιαφέρονται πραγματικά να απασχοληθούν στον τομέα των Συστημάτων Διαχείρισης & Εκπαίδευσης, αναγράφοντας τον κωδικό  CON/1220 στο email: admin@mindthegap.com.cy

*Σημειώνεται ότι θα αξιολογηθούν μόνο τα βιογραφικά τα οποία πληρούν κατ’ ελάχιστον τα πιο πάνω προσόντα. Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν με απόλυτη εχεμύθεια.