AD 8 code

A. Potamitis Medicare Ltd: Θέση Εργασίας

A. Potamitis Medicare Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η Κυπριακή Φαρμακευτική Εταιρεία A. POTAMITIS MEDICARE LTD, εξουσιοδοτημένος αντιπρόσωπος πολυεθνικών φαρμακευτικών εταιρειών και εταιρειών ιατροτεχνολογικών προϊόντων στην Κύπρο, με πολυετή εμπειρία στην εισαγωγή και εμπορία φαρμακευτικών και ιατροτεχνολικών προϊόντων, αναζητά το κατάλληλο στέλεχος για την κάλυψη της πιο κάτω θέσης:

ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ

(Customer Service Officer)

(Κωδικός Θέσης: CSO12/20)

Συνοπτική Περιγραφή Θέσης:

Ο/Η υποψήφιος/α θα είναι υπεύθυνος/η για την εξασφάλιση της άριστης εξυπηρέτησης και ικανοποίησης των πελατών καθώς επίσης και γενικών γραφειακών καθηκόντων. Πλήρης απασχόληση, πενθήμερη εργασία.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Μέσης Εκπαίδευσης.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (H/Y Ms Office) και διαδικτύου.
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα, με ομαδικό πνεύμα και ικανότητα οργάνωσης, ελέγχου και διαχείρισης προτεραιοτήτων.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ικανότητες επίλυσης προβλημάτων.
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση.
  • Ανάληψη πρωτοβουλίας και ευθύνης.
  • Τουλάχιστον ενός χρόνου πείρα σε σχετικό αντικείμενο με την περιγραφή θέσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Δίπλωμα/πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης σε κλάδο Γραμματειακών Σπουδών ή Διαχείρισης Γραφείου ή άλλου συναφή κλάδου θα θεωρείται επιπλέον προσόν.

ΑΠΟΛΑΒΕΣ  ΚΑΙ  ΩΦΕΛΗΜΑΤΑ

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να υποβάλουν βιογραφικό σημείωμα, συνοδευτική επιστολή αναγράφοντας απαραίτητα τον κωδικό της θέσης, και όλα τα απαιτούμενα πιστοποιητικά (όπως Απολυτήριο Μέσης Εκπαίδευσης, Δίπλωμα/Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης και οποιαδήποτε άλλα συναφή με τη θέση πιστοποιητικά) στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@potamitismedicare.com μέχρι τις  9 Δεκεμβρίου 2020.

Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θα εξεταστούν με απόλυτη εχεμύθεια.