AD 8 code

C.Kounnis & Partners: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

C.Kounnis & Partners: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λευκωσία

Ο Πελάτης
Πελάτης του λογιστικού μας γραφείου που δραστηριοποιείται στον τομέα της ενέργειας και τεχνολογίας με έδρα τα Λατσιά, Λευκωσία επιθυμεί να εργοδοτήσει υπάλληλο στην θέση του βοηθού λογιστηρίου.
Καθήκοντα
Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν την τήρηση όλων των λογιστικών βιβλίων και αρχείων της εταιρείας, ετοιμασία καταστάσεων μισθοδοσίας, την ετοιμασία διευθυντικών λογαριασμών, και την ετοιμασία του ισοζυγίου για εξωτερικό έλεγχο.
Προσόντα
Ο υποψήφιος πρέπει να είναι κάτοχος σχετικού διπλώματος λογιστικής όπως LCCI Higher, να έχει ελάχιστη προϋπηρεσία 3 ετών και να γνωρίζει άριστα την Ελληνική/Αγγλική γλώσσα. Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και εξειδικευμένου λογιστικού προγράμματος είναι επίσης απαραίτητη.
Ωφελήματα
Η εταιρεία προσφέρει ένα ελκυστικό πακέτο αμοιβής, ετήσια άδεια και πλεονεκτικό ωράριο εργασίας.
Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο: info@kounnis.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”