AD 8 code

Ζητείται Γραφειακός Λειτουργός / Γραμματέας

Invicta Chartered Surveyors: Ζητείται Γραφειακός Λειτουργός / Γραμματέας – Πάφος

Η εταιρεία Invicta Chartered Surveyors – εκτιμητές ακινήτων στην Πάφο, ζητά να προσλάβει Γραφειακό Λειτουργό / Γραμματέα.

Αρμοδιότητες

  • Ανάλυση δεδομένων με τη χρήση excel
  • Ετοιμασία επιστολών
  • Διαχείριση και ταξινόμηση αρχείων
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του γραφείου
  • Εκτέλεση διάφορων γραφειακών καθηκόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα ή πτυχίο στις Γραμματειακές Σπουδές ή σε άλλο συναφή κλάδο με το επάγγελμα
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excel, Outlook)

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο

info@invictavaluers.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.