Ζητείται Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Πελατών – (No experience Needed)

Ζητείται Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Πελατών – (No experience Needed) – Λεμεσός

Περιγραφή Θέσης

Οργανισμός με διεθνή και τοπικές συνεργασίες αναζητά συνεργάτες με ή χωρίς προϋπηρεσία για μόνιμη συνεργασία.

Παρέχουμε λύσεις, υποστήριξη, κορυφαία εξυπηρέτηση πελατών στον κλάδο των επιχειρήσεων (Β2Β) και βραβευμένη καινοτομία.

Για τη στελέχωση του τμήματος εξυπηρέτησης αναζητούμε δυναμικό άτομο το οποίο θα αναλάβει την προώθηση και την ανάπτυξη του και την υποστήριξη – συμβουλευτική εξυπηρέτηση των επιχειρήσεων της Λεμεσού.

Ιδανικά θα θέλαμε να διαθέτει:

• Δυναμικό χαρακτήρα με ταπεραμέντο διαπραγμάτευσης και πρωτοβουλιών.

• Οπωσδήποτε εξαιρετική γνώση Ελληνικού λόγου.

• Μόνιμος κάτοικος της Λεμεσού και των περιχώρων τους.

• Επικοινωνία .

• Αποτελεσματική διαχείριση ομάδας.

• Διάθεση για διαρκή εκπαίδευση

Τι προσφέρουμε

• Μηνιαίο – Υψηλό πακέτο Αμοιβών

• Ελεύθερο ωράριο

• Επιπλέον Αμοιβές

• Συνεχόμενη Επαγγελματική Ανέλιξη (Αντικειμενική)

• Online σεμινάρια

Εάν διαθέτεις τα παραπάνω χαρακτηριστικά στείλε άμεσα το βιογραφικό σου μέχρι 19/12/2020.

Το mail αποστολής των αιτήσεων: rnrmarketinglimassol@gmail.com

Αιτήσεις μετά την προθεσμία δεν θα λαμβάνονται υπόψη.

(AD-RR-69)