AD 8 code

Παγκύπρια Οργάνωση Σιτηροπαραγωγών: Θέση Εργασίας

Παγκύπρια Οργάνωση Σιτηροπαραγωγών: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Μηχανολόγος Μηχανικός

Η Παγκύπρια Οργάνωση Σιτηροπαραγωγών προκηρύσσει θέση εργασίας για Μηχανολόγο Μηχανικό.

Καθήκοντα

  • Επιδιόρθωσή των νεοαποκτηθέντων χώρων παραλαβής και αποθήκευσης σιτηρών της Π.Ο.Σ. στην βιομηχανική περιοχή Λάρνακας σε συνεργασία με εξωτερικούς συνεργάτες της Π.Ο.Σ.
  • Συντήρηση των αποθηκευτικών χώρων.
  • Προκήρυξη προσφορών για οτιδήποτε χρειαστεί τόσο στην επιδιόρθωση όσο και στην μετέπειτα λειτουργία του εργοστασίου.
  • Να φροντίζει έτσι ώστε οι χώροι να διατηρούν τις απαιτούμενες άδειες από τα αρμόδια τμήματα του Κράτους.

Προσόντα

  • Αναγνωρισμένο Πτυχίο Μηχανολόγου – Μηχανικού
  • Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Καλή χρήση της Γαλλικής ή της Αγγλικής γλώσσας.
  • Εγγεγραμμένος/η στο ΕΤΕΚ
  • Άριστη χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή.

Απολαβές αναλόγως προσόντων

Παρακαλούμε όπως οι ενδιαφερόμενοι αποστείλουν το βιογραφικό τους στα ελληνικά στο info.pos@cytanet.com.cy

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” .

Για πληροφορίες επικοινωνήστε με τον κύριο Αντρέα Καϊλά στο 24523012